Pracownik montażu

CiS-Icon-64x64

CiS systems s.r.o. z siedzibą w Nowym Meście pod Smrkem (CZ) już od 20 lat działa jako rodzinne przedsiębiorstwo w Górach Izerskich i według audytora Intertek-Londyn należy do grona najbardziej przyjaznych pracodawców na świecie. Z powodzeniem tworzymy i produkujemy rozwiązania dostosowane
do potrzeb klienta w zakresie technologii złącz dla przesyłu danych oraz przemysłu elektronicznego.

Zadania:

  • Lekka, czysta praca montażowa bez większego obciążenia fizycznego
  • Obróbka kabli i złącz do przesyłu danych
  • Podobnie jak w branży tekstylne, przy konfekcji kablowej, istotna jest wysoka koncentracja i cierpliwość
  • Jako że produkowane przez nas wiązki kablowe wykorzystywane są przykładowo w inkubatorach dla wcześniaków, jesteśmy odpowiedzialni za systemy podtrzymujące życie. Nasza praca musi być więc niezwykle precyzyjna i niezawodna.

Oczekiwania

  • Umiejętność precyzyjnej pracy w czystości, np. pracy ręcznej
  • Cierpliwość i umiejętność koncentracji podczas precyzjnego montażu,
  • Poczucie odpowiedzialnośći, niezawodności i elastyczności
  • Poszanowanie naszych wartości zebranych w kodeksie postępowania

Oferujemy

  • Długoterminowe i pewne miejsce pracy
  • Bardzo nowoczesne, bezpieczne, czyste i jasne miejsce pracy
  • Nawet 5 dni dodatkowego urlopu wypoczynkowego
  • Transport
  • Rozwiązania przyjazne rodzinom - system jednozmianowy dla mam
  • Dodatkowe bonusy (imprezy firmowe, zniżki na zajęcia rekreacyjne i wiele innych)